Cactus Twist

 
Efekt lupa
 

Exotický koktejl v limitované edici 1000 kusů!

Dostupnost Vyprodáno
Cena 313,22 Kč bez DPH
379 Kč
Kód produktu 176
Kategorie Příchutě Shake & Vape
Položka byla vyprodána...
 

EXOTICKÁ POHODA NA DRUHOU

I letos vám chci na léto nadělit tropickou limitku, která pracuje s chuťovou paletou míchaných drinků. Prostě pohoda, slunce a ten nejlepší prázdninový vape.

Cactus Twist

Vybraný mix tropického ovoce, kterému vévodí krásně provoněná kaktusová dužina. Příchutí v ní rozeznáte mnoho, ale to asi není důležité. Podstatné pro mě bylo dosáhnout harmonický, ale výrazný feeling exotického mixu na kaktusovém základu. Ochutnávejte a objevujte. Skoro pokaždé najdete něco nového!

Loňská limitka Piña Twist se u nás vyprodala v řádu dnů, tak se těším, jak dopadne Cactus. S nákupem bych každopádně příliš neotálel. Když se vyprodá, bude prostě pryč.

Tento tropický koktejl je vydán exkluzivně v limitované edici s celkovým počtem 1 000 kusů a každý má svoje unikátní pořadové číslo!

Doporučená doba zrání 5 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

20 ml příchutě ve 120 ml lahvičce

Složení

Propylene glycol, aroma. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle čl. 18 odst. 3b) nařízení (ES) č. 1272/2008: neryl-acetát, citral, furaneol, Cinnamomum cassia extrakt, linalol. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720077

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: