Hawaii Twist

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Exotický koktejl v limitované edici 1000 kusů!

Dostupnost Vyprodáno
Cena 313,22 Kč bez DPH
379 Kč
Kód produktu 277
Kategorie Příchutě Shake & Vape
Položka byla vyprodána...
 

DVA LETNÍ DRINKY - RANNÍ PROBUZENÍ

Ráno nejlépe nastartujete s pořádnou dávkou ovoce. Chuť by vás měla pohladit a nakopnout k dobrodružstvím celého dne.  

Havajské slunce

Na očichání ucítíte pronikavou vůni ušlechtilých peckovin. Při potažení je zřetelná jasná chuť zralých bílých broskví, meruněk a ananasu, chuťový profil zakulacuje koktejlová třešeň. Dejte si osvěžující long drink s paraplíčkem a výraznou ovocnou ozdobou sklenice.   

Hawaii Twist je vydán spolu s příchutí Orange Twist exkluzivně v limitované edici s celkovým počtem 2 000 kusů a každý má svoje unikátní pořadové číslo!

Doporučená doba zrání 3 dny

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

20 ml příchutě ve 120 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle čl. 18 odst. 3b) nařízení (ES) č. 1272/2008: cinnamaldehyd, p-methoxybenzyl-acetát. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720213

Hmotnost 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: