Orange Twist

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Exotický koktejl v limitované edici 1000 kusů!

Dostupnost Vyprodáno
Cena 313,22 Kč bez DPH
379 Kč
Kód produktu 278
Kategorie Příchutě Shake & Vape
Položka byla vyprodána...
 

DVA LETNÍ DRINKY - VEČERNÍ CHILL-OUT

K večeru si chcete dopřát něco rafinovanějšího. Komplexní, nepřeslazenou chuť, která se nejlépe vapuje po západu slunce.    

Citrusové bubliny

V chuti dominuje jemná trpkost silného pomerančového likéru typu Cointreau a čerstvých mandarinek, kyselkavou chuť suchého prosecca harmonizuje sodovka. Chuťový profil je nevšední, pronikavý a poměrně intenzivní. Dejte si koktejl výrazné barvy podávaný s čerstvou mandarinkou a pomerančovou kůrou.    

Orange Twist je vydán spolu s příchutí Hawaii Twist exkluzivně v limitované edici s celkovým počtem 2 000 kusů a každý má svoje unikátní pořadové číslo!

Doporučená doba zrání 5 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

 Obsah a balení

20 ml příchutě ve 120 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Obsahuje Mandariny, ext., 4-hydroxy-2,5-dimethylfuran-2(3H)-on, citral. Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720220

Hmotnost 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: