Grapes of Wrath

Toast s burákovým máslem a hroznovým jamem

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 393
229 Kč –49 % 115 Kč
Grapes of Wrath
Adams Vape Grapes of Wrath
Tip
229 Kč –49 %
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

Toast, burákové máslo, hroznový jam

"What's the difference between peanut butter and jam?". Ne, tak na tyhle vtípky nás moc neužije. Nevím jak vy, ale já přímo miluju burákový máslo. Není to jídlo, je to droga. A když si ho dáte na čerstvě upečený toast s troškou džemu, máte tu nejlepší snídani. Tady jsem se popravdě inspiroval Amerikou, protože v našich končinách hroznový jam skoro nejde sehnat, ale vy máte možnost si tu delikátní kombinaci zavapovat. Dobrou chuť! 

Toast s burákovým máslem a hroznovým jamem

Vůně je plná, výrazně hroznová a nasládlá. Při potažení se vám ústa naplní komplexní chutí čerstvého toastu s burákovým máslem a na výdechu ucítíte jemně nakyslý hroznový jam. Po delším vapování se chutě propojí do vyváženého a komplexního dezertu, od kterého se nebudete chtít odtrhnout. 

Recenze od Karotky

Recenze od Noida

 

Doporučená doba zrání 5 dnů

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. Obsahuje furaneol. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel.: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720428

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DESSERTS
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Strong
Příchuť: Burák. Másl., Hrozny, Toast
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.12.2023
Koupil jsem si od Adama 4 přáchutě, chtěl jsem to vyzkoušet, když si to všichni tak vychvalují. Grapes of wrath za mě asi nejlepší, výrazná sladká chuť. Pak jsem si koupil Pure Love v2, Něco sladkého a Graham Craker cookie. Všechny tyto 3 příchutě chutnají naprosto stejně a hodnotím je jako méně výraznou verzi Grapes of wrath. asi tak no. Grapes 5*, ostatní tak 3* za snahu
5
JN Avatar autora | 30.9.2023
Parim uz tretiu flasticku 😀. Co viac dodat? Skvelo vyvazena sladko-svieza chut.
Používáme ověření věku Adulto