O nás

O Adam's Vape

Adam's Vape je hrdá česká firma, která od svého založení v březnu 2019 představuje průkopníka v oblasti výroby příchutí pro elektronické cigarety. Naše filozofie spočívá v neustálém výzkumu a vývoji, díky čemuž můžeme našim zákazníkům pravidelně představovat nové a inovativní chutě. 

Nejsme jen výrobcem příchutí. Jsme komunitou nadšenců, kteří věří v kvalitu a inovaci. Naše produkty jsou vyráběny v certifikovaných prostorech za použití nejkvalitnějších surovin a nejmodernějších technologií. 

Naše angažovanost a závazek k inovaci nás žene vpřed. Sledujeme nejnovější trendy a technologie, abychom zajistili, že naše produkty předčí očekávání našich zákazníků. Za krátkou dobu existence se nám podařilo stát se největším výrobcem příchutí pro elektronické cigarety na českém trhu, což považujeme za důkaz důvěry našich zákazníků a motivaci k další práci

Klademe si za cíl být nejen lídrem na českém trhu, ale také aktivně přispívat k rozvoji komunity vapingu a podporovat zodpovědné využívání elektronických cigaret.

Kdo je Adam

Adam stojí u kormidla celé firmy od jejího založení a je tím, kdo pro Vás vymýšlí všechny recepty a produkty. Po absolvování oboru politologie sbíral několik let zkušenosti v jednom z největších korporátu v Česku, ale vždy měl větší sen. Vytvořit něco vlastního a ovlivnit svět vapingu. 

Se svou manželkou a malou dcerou sdílí lásku k cestování, která mu neustále přináší novou inspiraci pro tvorbu chutí, stejně jako jeho druhá vášeň, vaření. Baví ho technologie, miluje LEGO a Star Wars (ideálně když jde o LEGO Star Wars) a každý den tvrdě pracuje, abyste si mohli užívat ty nejvytříbenější chutě na českém trhu. 

 1. Nápad a založení
  Adam's Vape

 2. Naše lahvičky se objevují na prodejnách a eshopech po celé ČR

   
 3. TRUE TOBACCO SERIES (první tabákové maceráty na trhu od českého výrobce)

   
 4. TRUE DESSERT SERIES (první organické příchutě na trhu od českého výrobce)

   
 5. Adam's Vape se stěhuje
  do Olomouce

   
 6. Adam's Vape je největším českým výrobcem příchutí

   
 7. MLSNÁ ŘADA (nejúspěšnější produktová řada v historii Adam's Vape)

   
Používáme ověření věku Adulto