Kiwi Vapor Spark Cartridge 3ks

3ks Cartridge pro Kiwi Vapor Spark

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem (>10 ks) Zvolte variantu
Kód: 484/0.8 484/1.2 Zvolte variantu
249 Kč
Kiwi Vapor Spark Cartridge 3ks
Český výrobce
100% česká firma
Originální příchutě a náplně vyrábí česká značka Adam’s vape
Originální chutě
Originální chutě
Příchutě od Adama jsou rafinované a vhodné na celodenní vaping
Oceněné příchutě
Oceněné příchutě
Adam’s vape jako NO.1 na scéně českého vapingu.
Kvalitní suroviny
Kvalitní suroviny
Pro výrobu příchutí používáme nejkvalitnější ingredience

Balení 3ks prázných cartridgí pro Kiwi Vapor Spark

Cartridge s inegrovanou mesh žhavící hlavou pojme 2ml liquidu a nabídne ideální podání chuti pro MTL. Součástí balení jsou 3ks "filtrů", které se pocitově nejvíce blíží klasické cigaretě. 

Pro hutnější "dýmivost" doporučujeme cartridge s odporem 0.8Ω. Pro delší životnost baterie poté cartridge s odporem 1.2Ω. 

Obsah balení:
3x Kiwi Vapor Spark Cartridge 0.8Ω nebo 1.2Ω
3x Kiwi Vapor "filtr"

Nejčastější dotazy

Naše topky? Popeachi Mango, Just Tobacco a Red Fruit. Ale pozor – vaperův vkus je stejně individuální jako playlist na Spotify.

Bohužel ne. Kvůli spotřební dani můžeme zásilky posílat jen v rámci ČR. Slovensko má spotřební daň také, ale my nemáme možnost koupit “jejich” kolky.. Ale naše produkty koupíš u skvelých predajcov i tam.

Záleží, jestli už jsi zkušený vaper nebo začátečník, co přešel z cigaret. Pokud už nějakou dobu vapuješ, znáš své potřeby nejlépe a podle toho si vybereš sílu nikotinu. 

Pokud jsi ex kuřák, tak v první řadě gratuluju! Pak záleží, kolik jsi toho denně vykouřil. Pokud krabičku nebo i více, pak bude nejlepší začít s nejsilnější možnou koncentrací nikotinu, což je 20 mg/ml. Pokud by ti to přišlo “moc”, pak bych šel níže, klidně i na polovinu. 

Důležitý je najít si to, co tě uspokojí a nebudeš mít potřebu si zapálit. 

A pamatuj. Cílem vapingu je zbavit se i závislosti na nikotinu, proto je ideální jej v průběhu času “snižovat” a pak se závislosti zbavit úplně.

Jednodušší než instantní kafe: nalej nikotin podle požadované síly, přidej bázi (pokud je potřeba), zatřepej… a hotovo. Jen to nech aspoň pár hodin odležet, ať se chutě prolnou.

Pokud začínáš, sáhni po jednoduchém PODu, který tě nebude trápit nastavením. Jen naplníš cartridge, upravíš vzduch… a vapuješ. A když už víš, co děláš, klidně běž do modelu s větší baterkou,  vychytanějším designem nebo s možností nastavit si výkon. Mrkni na naši nabídku elektronických cigaret a vyber si společníka na každý den. 🚀

Balíme express – co přijde dopoledne, to ještě ten den letí k dopravci. Většinou máš balík doma za 1–2 pracovní dny.

Hardware (PODy, clearomizéry) ano, ale jen pokud nejsou použité. Otevřenou příchuť nebo náplň už ale zpátky vzít nemůžeme – sorry, kámo.

Jo, a jsme na to hrdí. U nás nehrozí přeslazená limonáda – cítíš reálné ovoce, ne cukrový sirup.

Podle mnoha studií ano a výrazně (žádný dehet, žádné spalování). Ale úplně neškodný není – to si nebudeme nalhávat.

Záleží, jak moc “taháš”. Pro někoho pár dní, pro jiného týden i víc. U 60 ml lahvičky to bývá kolem 1–2 týdnů průměrného vapování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Kiwi

Používáme ověření věku Adulto

V eshopu www.adamsvape.cz se prodává zboží, které je určeno pouze pro osoby starší 18ti let.
Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

"Kliknutím na "SOUHLASÍM" potvrzujete, že jste starší 18ti let."

 

1-av