#24

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 451
329 Kč
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

#24

Rok 2023 se kromě války na Ukrajině nesl hlavně v duchu AI. AI nahradí lidi, AI vezme lidem práci, AI zničí lidstvo. Slyšeli jsme nespočet takových predikcí a tak jsme se rozhodli jednu otestovat. Grafika jsme poslali domů a začali si hrát s generátorem a výsledek právě držíte v ruce. Tak co? Nahradí nás AI nebo to nebude tak horký?

Tahle chuť nemá jméno, ročník 2024

Však už to znáte, neřeknu vám, co v tom je, ani jak to chutná. Nebudou žádný puntíky podle přísad, pocity při prvním potažení ani chuť, které vám zůstane na patře. Všichni si v tom najdete to svoje. 

V téhle lahvičce je naděje i síla, které tento rok všichni potřebujeme víc než kdy předtím.  

Ochutnejte.

Recenze od Karotky

Recenze od Noida


Doporučená doba zrání 7 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin. 

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. Obsahuje pentan-2,3-dion, furaneol, 4-methoxybenzylalkohol.

Varování a bezpečnostní informace

Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel.: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720589

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake & Vape
Hmotnost: 0.04 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 27.1.2024
Opět veliká spokojenost. Vapuji v Oxvě "buchtovky". Nejsem si jistá, jestli tam něco takového je, ale cítím po týdnu hodně sladkost a med. Mně moc chutná. Adame, děkuji.
Používáme ověření věku Adulto