Apple Pear Tobacco

Šťavnatá jablka a hrušky v karamelu s tabákem

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 244
229 Kč
Apple Pear Tobacco
Adams Vape Apple Pear Tobacco
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

PODZIMNÍ ÚRODA S HRSTKOU KARAMELEK

Jablka a hrušky krásně fungují s karamelem. Američané to pochopili už před desítkami let, u nás se k téhle kombinaci teprve dostáváme. Přitom je vážně geniální. Kousnete do šťavnatého jabka, máte plnou pusu ovocné šťávy, a pak k ní přidáte smetanové karamelky. Zní to skvěle, že? Ale znáte mě, tohle kombo jsem posunul ještě o kousek výš.

Šťavnatá jablka v karamelu s tabákem

V první chvíli ucítíte zralé šťavnaté jablko a hned se do něj zakousnete. Čerstvou šťávu doplňují jemné tóny hrušky. Pak to přijde. Ovoce obalí karamelky, které dodají nakyslé chuti jemnost. Když se spojí v příjemně sladkou kombinaci, nastoupí tabák, který zážitek dovede k dokonalosti. 

Díky tabáku dostane příchuť něco navíc. Krásně doplní jemnost karamelek i svěžest jablek s hruškami a všechno dohromady dá najednou smysl. S touhle kombinací jsem si vážně vyhrál. 

Doporučená doba zrání 5 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma.

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle čl. 18 odst. 3b) nařízení (ES) č. 1272/2008:  4-hydroxy-2,5-dimethylfuran-2(3H)-on, pentan-2,3-dion. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720091
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake & Vape
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Medium
Příchuť: Hruška, Jablko, Karamel, Tabák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto