Garden Fruit

Šťavnatý mix zahradního ovoce

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 178
229 Kč
Garden Fruit
Adams Vape Garden Fruit
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

FIALOVÝ NÁVRAT DO DĚTSTVÍ

Jako malý jsem to miloval. Běhali jsme zahradou, hráli na schovku a mezitím pojídali všechno ovoce, které nám přišlo pod ruku. Čerstvě utržené chutnalo nejlépe. Pokusil jsem se ty vzpomínky přenést do téhle příchutě a myslím si, že se mi to fakt povedlo.

Chuť babího léta

Na začátku ucítíte plnou chuť sladkokyselé ostružiny. Spolu s borůvkou a trochou čerstvých malin chutnají tak akorát nakysle, jako pořádná hrst šťavnatého ovoce. Zážitek po chvilce dosladí podzimní tóny jablek a hrušky. Chuť se na patře změní v ovocný džem a ještě dlouho sladce doznívá. 

Téhle ovocné bomby se prostě nemůžu nabažit.

Doporučená doba zrání 3 dny

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě.

Složení

Propylene glycol, aroma.

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle čl. 18 odst. 3b) nařízení (ES) č. 1272/2008: 4-hydroxy-2,5-dimethylfuran-2(3H)-on. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720107

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake & Vape
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Medium
Příchuť: Borůvka, Hruška, Jablko, Malina, Ostružina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto