Mango Smoothie

Svěží tropické ovoce

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 276
229 Kč
Mango Smoothie
Adams Vape Mango Smoothie
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

Zralé mango, kiwi a jahodový džus

Pro fanoušky ovocných příchutí mám zatím v nabídce jenom Blood Orange Slush, Garden Fruit, Lemon Tea a Grape Mint Lemonade. Celou tu dobu mi v portfoliu chybělo něco pořádně tropickýho. Nechtěl jsem jenom nějakej "tropickej mix" nebo jenom "mango s ledem". Pořádně jsem zamakal a tady to máte. Mango Smoothie. Ideální letní vape na celý den.

Absolutní mango

Vůně je komplexní, těžší a nasládlá po jahodách. Při potažení ucítíte autentickou chuť zralého manga s kyselkavou dochutí kiwi. Sladkost a plnou chuť dotváří jemný ocásek svěžího jahodového džusu. Cílem chuťového profilu bylo vytvořit reálné vyzrálé mango, které je vyvážené, osvěžující a lahodné díky kouskům kyselého kiwi a sladkých jahod.

Recenze od Karotky

 

Doporučená doba zrání 3 dny

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

 

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma.

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle čl. 18 odst. 3b) nařízení (ES) č. 1272/2008: 4-hydroxy-2,5-dimethylfuran-2(3H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720183 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake & Vape
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Strong
Příchuť: Jahoda, Kiwi, Mango
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 27.1.2023
Pecka skvele !!!
Používáme ověření věku Adulto