Pure Love v2 by Karotka

Delikátní creme brulé s jahodami a malým překvapením

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 4
279 Kč
Pure Love v2 by Karotka
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

Jahodový milkshake s vanilkou

Znáte tu pohádku? Byl jednou jeden vaper, jmenoval se Mrkvi...teda Karotka. A vymýšlel recepty. Jen tak, pro sebe a kamarády. A pak jsem přišel já a nabídl mu možnost udělat ten nejlepší oficiálně a doopravdy. Vše se pečlivě namíchalo, otestovalo, vyladilo, znovu prochutnalo a vznikl Pure Love v2. Jo a ten Karotka je docela známej a prošlo mu toho pod rukama už hodně, mrkněte na Vapetalk s Karotkou

Vytvořeno ve spolupráci s Karotkou

Na začátku vás v puse polechtá dokonalá sladkost, pak nastoupí jahody a příjemné vanilko-karamelové tóny. Ale Pure Love nejde jen tak snadno popsat. Představte si Crème brûlée s jemným jahodovým nádechem. Jak křupnete lžící o karamelovou krustu a pak ochutnáte plný a krásně vláčný krém, který se vám rozpustí v puse. Jak říká Karotka, Pure Love v2 jsou jahody, vanilka a hromada lásky. Neřekl bych to líp.

Doporučená doba zrání 7 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol. Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

15 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě.

Složení

Propylene glycol, aroma.

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Nebezpečné látky podle nařízení (ES) č. 1272/2008: furaneol. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Odstraňte obsah/obal předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel: +420 224 919 293.

EAN: 8593085022941

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake & Vape
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Soft
Příchuť: Custard, Jahoda, Krém
5
4x
4
3x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 17.4.2024
Za mně moc dobrá. Vše co je napsané sedí. Je jemná. Na léto bude skvělá. Vapuji v Oxvě. Určitě ještě koupím. Děkuji klucí šikovný. Děkuji Adame.
4
V Avatar autora | 18.11.2022
Jen mě mrzí, že takového pochlebovače jako je Karotka necháš udělat příchuť. Přitom ti co tvoří skvělé recenze, jako je Godwin, nebo Noid. No jen škoda. Věřím, že Karotku který ničí biznis (vaping) tím, že míří na nezletilé a vláda nám to díky němu ucvakne bude škoda. Jinak příchuť Odpovídá
A Avatar autora Adam (Administrátor) 21.11.2022
Díky za názor, Vojto. Zamyslíme se nad tím.
Používáme ověření věku Adulto