Caramel Tobacco

Tabák se slaným karamelem a ořechy

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 355
229 Kč
Caramel Tobacco
Adams Vape Caramel Tobacco
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

TABÁK, SLANÝ KARAMEL, VANILKA A OŘECHY

Suchý dezertní tabák se slaným karamelem je kombinace, na které jsem makal fakt dlouho. Nakonec se mi ji ale podařilo vyladit k dokonalosti. Nedočkáte se pocitu, jako kdybyste si do úst nasypali sůl, ale v chuti ji bezpečně poznáte a ucítíte. A řeknete si "Proč to někdo neudělal už dávno?". 

Karamel a sůl?

Ve vůni je zřetelný suchý tabák, který doplňuje vanilka s karamelem. Při potažení vystoupí do popředí lehká slanost karamelu, která s nasládlou vanilkou dokonale doplňuje sušší tabákové tóny. V závěru ucítíte jemnou zemitost vlašských ořechů, které zakulacují celý chuťový profil.

Recenze od Karotky

Recenze od Noida

Doporučená doba zrání 7 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. Obsahuje vanilin. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal bezpečným způsobem. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel.: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720404

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TOBBACOS
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Medium
Příchuť: Karamel, Tabák, Vanilka, Vlašský ořech
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 1.5.2023
Super příchuť mohu jen doporučit. Je jemná a návyková.
5
J Avatar autora | 7.4.2023
Brutalna chut slaneho karamelu s vanilkou doplnuje chut tabaku ktoreho je tam sakra dost a orechy skor vlasaky. Pecka Adam dokonale vyvazene toto je naozaj Hi-lux !
Používáme ověření věku Adulto