Whisky Reserve

Tabák s whisky a mandlemi

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 394
229 Kč
Whisky Reserve
Adams Vape Whisky Reserve
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

TABÁK, Whisky a mandle

Podzim se blíží a s ním i sychravé večery, kdy je brzo tma a člověk si chce raději sednout na gauč a odpočívat. Někdo si rád dá slenku dobrého pití a relaxuje. Whisky Reserve byla stvořena přesně pro tyto chvíle. Ať už jste sami doma nebo s přáteli v hospodě, kde budete chtít něco ostřejšího. Není na co čekat! 

Tabák s whisky a mandlemi

Ve vůni je zřetelný mix tabáků, který doplňuje lehká ostrost whisky. Při potažení vystoupí do popředí chuť mandlí, která s výraznou a vyváženou chutí whisky dokonale doplňuje sušší tabákové tóny. V závěru ucítíte jemnou sladkost vanilkového krému, který zakulacuje a zjemňuje celý chuťový profil. 

Recenze od Karotky

 

Recenze od Noida

 

Doporučená doba zrání 7 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě. 

Složení

Propylene glycol, aroma. Obsahuje pentan-2,3-dion, butanedion. 

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Toxikologické informační centrum tel.: +420 224 919 293.

EAN: 8594203720442

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TOBBACOS
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Strong
Příchuť: Tabák, Vanilka, Whisky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 21.10.2023
Zajmavá a jemná chuť která se jen tak neomrzí. Mohu jen doporučit.
5
J Avatar autora | 8.10.2023
Ďalšia s famóznych kombinácií od Adama. Je to skôr komplexnejší zážitok zložiek, ktoré sú v popise ale tak dokonale zladené bez prepalov jednotlivých chutí, že výsledkom je pohladenie duše vapera .-) ... za mňa mega fenomenálne naozaj. Netreba sa bát whisky je to naozaj vyladené, stojí to za vyskúšanie, Adamove liquidy sú pre mňa návykové :-D
Používáme ověření věku Adulto