Bourbon Oil

True Tobacco Series
Opravdový tabák s bourbonem a mandlemi

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Kód: 232
329 Kč
Bourbon Oil
AV Bourbon Oil 01
Tip
100% česká firma
100% česká firma
10+ let zkušeností
10+ let zkušeností
Nejkvalitnější suroviny
Nejkvalitnější suroviny
Vytříbené chutě
Vytříbené chutě

VYSOKOOKTANOVÝ ZÁŽITEK

Čistá svoboda. Tohle je tvůj svět. Nabíráš rychlost a všechny barevné šmouhy, myšlenky, starosti necháváš za sebou... Existuje jen řev motoru, vůně asfaltu a ty. Než se zase vrátíš do reality, vychutnáváš si každý záhyb, každý kousek cesty. Pak zastavíš a vtáhneš do plic medovou chuť bourbonu a tabáku. Nejlepší způsob, jak být zase sám sebou.

Bourbon Oil

Pronikavě tabákovou vůni doplňuje typická kořenitost americké whiskey s medovým koncem. Při prvním potažení dominuje přírodní tabák, který se vzápětí spojí s výraznými tóny bourbonu. Právě tahle kombinace k sobě patří snad odjakživa. Jako sklenička a doutník v pánském klubu. Při výdechu chuť přechází do sladka a na závěr ji ještě rozvine kapka mandlového likéru.

Tabákovou řadu provází adrenalin nejen díky tématu motorek. Nápad jsem v hlavě nosil několik let a postupně tvořil nejlepší příchutě. Byl jsem si jistý, že vzniká něco úplně jiného, ale nedokázal jsem odhadnout, jaký bude mít tahle řada úspěch. Zájem o ni překonal i moje nejdivočejší sny. 

Po ohlasech na předchozí tři příchutě jsem se rozhodl vydat i tuhle čtvrtou, jako díky všem, kteří si True Tobacco Series oblíbili. Splnil jsem si jeden z velkých profesních snů a bourbonem vám připíjím na zdraví.

T R U E  T O B A C C O  S E R I E S

Při výrobě všech Shake & Vape série True Tobacco je použitý atestovaný macerát směsi pravých amerických tabáků.

Doporučená doba zrání 10 dní

Jedná se o koncentrovanou příchuť, kterou je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol (jde o příchuť Shake & Vape). Příchuť neobsahuje nikotin.

Obsah a balení

12 ml příchutě v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce. Datum trvanlivosti je uvedeno na etiketě.

Složení

Propylene glycol, aroma.

Varování a bezpečnostní informace

Vysoce koncentrované aroma. Nevhodné pro přímé použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

EAN: 8594203720084

Doplňkové parametry

Kategorie: True Tobacco Series
Hmotnost: 0.04 kg
Intenzita: Full
Příchuť: Mandle, Tabák, Whisky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto